با توجه به این موضوع که به ایام عید نزدیک هستیم از موضوعات داغ مطرح شده برای خانه های ایرانی خرید فرش ماشینی کاشان می باشد که دارای انواع مختلفی نیز در بازار می باشد.

توجه داشته باشید که فرش کاشان دارای کیفیتی بی نظیر بوده و برای بافت فرش های این شهر که به صورت ماشینی نیز صورت میگیرد از نخ اکریلیک هیت ست شده استفاده شده است.

r181.jpg

خرید فرش ماشینی کاشان

نخ اکریلیک به کار رفته شده در این فرش ها باعث شده است که فرش دارای پرزدهی نبوده و همچنین ضد حساسیت نیز باشد و ویژگی دیگر مهم نخ اکریلیک یکتا فرش کاشان این است که در برابر گرما واکنش نشان نمی دهد.

به طور مثال در صورتی که بر روی این نوع فرش ها که نخ آن آکریلیک هیت ست شده می باشد یک جسم داغ را قرار دهید باعث نمیشود که فرش الیافش از بین برود و نسبت به گرمای اجسام به دلیل عکس العملی که ندارد خنثی خواهد بود.

پس در صورتی که قصد خرید کفپوشی را برای منزل خود دارید پیشنهاد ما به شما خرید فرش ماشینی کاشان از فروشگان اینترنتی یکتا فرش می باشد که دارای کیفیتی بی نظیر بوده و قادر است تا ۲۰ سال به عنوان کفپوش خانه شما عمر نماید.

همچنین ناگفته نماند که طرح و نقشه به کار رفته شده در فرش های کاشان بسیار زیبا و خواستنی بوده و این طرح ها به صورت ترنج دار و بدون ترنج طراحی شده است.

به طور مثال در صورتی که طرفدار فرش های بدون گل مرکزی هستید می توانید اقدام به خرید فرش افشان نمایید که دارای طرح های مختلفی نیز برای انواع سلایق می باشد.

پس مهمترین نکته در خرید فرش ماشینی کاشان سلیقه می باشد زیرا که تمامی فرش های کاشان دارای کیفیتی بی نظیر می باشند.

r182.jpg

ابعاد فرش ماشینی

ابعاد فرش ماشینی

به طور کلی ابعاد فرش ماشینی ۹ متری، ۶ متری و ۱۲ متری به تولید رسیده است و این ابعاد برای تمامی فرش های ۵۰۰ ، ۷۰۰ ، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه موجود می باشد که به توجه به محیط خانه خود می توانید از این ابعاد فرش ماشینی خود را سفارش بدهید.

سایزهای قالیچه ای ۴ متری و انواع کناره ها و پادری و پشتی نیز بافت می شود.

توجه داشته باشید که قیمت فرش ماشینی با توجه به بزرگتر شدن ابعاد فرش افزایش پیدا میکند و بالاترین قیمت در ابعاد فرش متعلق خواهد بود به فرش ۱۲ متری کاشان.

همچنین کارخانه فرش کاشان قابلیت بافت فرش های شما را به صورت سفارش و ابعاد بزرگ امکان پذیر کرده است که میتوانید برای درخواست سفارش های فرش ابعاد دلخواه خود با پشتیبانی فروشگاه کارخانه یکتا فرش در ارتباط باشید.

خرید فرش ماشینی کاشان باید از جای معتبر باشد

توجه داشته باشید ، ممکن است که به شما فرش هایی داده شود که به صورت تقلبی بوده و فرش کاشان نمی باشد و یا اطلاعاتی که برای فرش مورد نظر شما داده شده است به صورت صحیح نمی باشد.

به طور مثال در صورتی که قصد خرید فرش ماشینی کاشان را به صورت ۷۰۰ شانه داشته اید فروشنده قادر خواهد بود به شما یک فرش ۵۰۰ شانه با طرح ۷۰۰ ارائه بدهد و شما باید قادر باشید ، تشخیص دهید که این فرش ۵۰۰ شانه است و یا ۷۰۰ شانه.

برای اینکه شما در خرید فرش ماشینی کاشان اطمینان خاطر داشته باشید که فرش خریداری شده همان مشخصات فروشنده را دارا می باشد دو راه حل را در پیش رو خواهید داشت.

اولین راه حل برای شما این است که شما در زمینه تشخیص کیفیت فرش ، الیاف فرش و تعداد شانه های به کار رفته شده یک متخصص شوید و فرش خریداری شده را تشخیص بدهید که اصل است و یا خیر.

راه دوم و آسانتر این است که فرش خود را از یک مکان با اعتماد خریداری کنید و یا خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه انجام بدهید تا از اصل بودن فرش خیالتان راحت راحت باشد.

به آدرس یکتا فرش مراجعه کنید و با خیال راحت مستقیم فرش خود را از کارخانه خرید کنید و ضمانت نامه ۱۰ ساله دریافت نمایید.

برای خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان مشکلاتی را به همراه خواهید داشت که در ادامه این مقاله برای خرید فرش ماشینی کاشان از کارخانه راه حل های بسیار مناسبی را نیز برای شما آماده کرده ایم که می توانید از این راه حل های گفته شده اقدام به خرید فرش ماشینی مورد نظر خود نمایید.

r183.jpg

جدیدترین و پرفروش ترین فرش ماشینی

جدیدترین و پرفروش ترین فرش ماشینی

از محصولات جدید فرش کاشان که دارای قیمتی بسیار مناسب نیز می باشد فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه کاشان می باشد که این فرش از جدیدترین و پرفروش ترین فرش ماشینی می باشد.

حتی طرح های فرش های ۷۰۰ شانه جدید که فروش بالایی هم در بین اقشار مختلف مردم دارند.

محصولات فرش ۱۵۰۰ شانه به علت تراکم بالایی که دارا می باشد به فرش های دستباف شباهت زیادی پیدا کرده اند و به همین دلیل تشخیص این فرش ها از فرش دستباف نیز سخت شده است.

فرش ۱۵۰۰ شانه دارای تراکم ۴۵۰۰ بوده و با نخ آکریلیک هیت ست شده به بازار عرضه شده است ، این محصول فرش ماشینی در مدت زمان کوتاهی که به بازار عرضه شده است توانسته است به فروش بالایی برسد و محبوبیت خود را خیلی سریع به دست آورده باشد.

راه حل برای خرید فرش ماشینی کاشان از کارخانه

همانطور که مشخص است خرید فرش کاشان از کارخانه بسیار سخت خواهد بود زیرا که ممکن است شما فاصله زیادی از شهر خود تا کاشان را داشته باشید و برای مراجعه به کارخانه باید زمان طولانی ای را در ماشین بوده و در نهایت هزینه زیادی را برای بنزین صرف کنید و در نهایت زمان شما نیز از بین رفته است.

اما راه حل این مشکل چیست ! شما می توانید برای خرید فرش از کارخانه یکتا فرش از طریق سایت کارخانه یکتا فرش (https://yektafarsh.ir) اقدام کنید و از ارسال رایگان کارخانه به درب منزل شما و پرداخت در محل بهره مند شوید ، اینگونه هم از اصل بودن فرش اطمینان حاصل کرده اید و هم قیمت کارخانه را پرداخته اید.

همچنین دیگر هزینه بنزین را نپرداخته اید و هزینه ارسال هم برای شما رایگان خواهد بود ، توجه داشته باشید که شما خرید فرش ماشینی کاشان به صورت اینترنتی می توانید طرح های مختلف ارائه شده از کارخانه را خیلی راحت در منزل ببینید و طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید.

ناگفته نماند که شما خرید فرش از کارخانه یکتا فرش بسیاری از واسطه ها را حذف کرده اید و با مشاهده قیمت فرش از کارخانه بسیار متعجب خواهید شد.

همچنین باید گفت که رهگیری سفارشات ثبت شده شما بعد از خرید از طریق سایت مربوطه بسیار آسان نیز می باشد.

از دیگر ویژگی هایی که برای شما خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از سایت یکتا فرش به همراه دارد دیدن محصولات زیاد می باشد ، در صورتی که شما خرید حضوری داشته باشید تنها قادر به تعدادی از محصولات خواهید بود ، این موضوع در حالی است که شما در خرید اینترنتی می توانید هزاران فرش را در تعداد شانه های مختلف مشاهده کنید.

خرید حضوری از نمایشگاه کارخانه در کاشان بلوار اصلی نیز امکان پذیر می باشد. جهت خرید حضوری با مشاوران ما در سایت یکتا فرش تماس بگیرید. کلمه یکتا فرش را در گوگل جستجو کنید.

تنوع محصولات فرش ماشینی کاشان چگونه است

تنوع محصولات فرش ماشینی کاشان چگونه است !

توجه داشته باشید که محصولات فرش کاشان دارای انواع مختلفی می باشد و در صورتی که شما قصد سفارش جدیدترین محصولات کاشان را دارید باید گفت که محصولات این کارخانجات به صورت ۵۰۰ ، ۷۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه می باشد.

در صورتی که شما به دنبال یک فرش مجلل برای خانه خود می باشید می توانید اقدام به خرید فرش ماشینی کاشان به صورت ۱۲۰۰ و یا ۱۵۰۰ شانه نمایید.

در صورتی هم که میخواهید هزینه مناسب تری را برای فرش پرداخت کرده باشید فرش های ۷۰۰ و ۱۰۰۰ شانه نیز برای شما انتخابی مناسب خواهد بود.

همچنین ناگفته نماند اگر شما برای خرید فرش به دنبال فرش ارزان هستید می توانید از محصولات جدید ۵۰۰ شانه یکتا فرش نیز دیدن کنید.

همانطور که مشخص است محصولات فرش کاشان دارا تنوع بسیار زیادی می باشد و این شمایید که با توجه به سلیقه و بودجه ای که دارید فرشتان را انتخاب خواهید کرد.

از دیگر محصولات فرش کاشان نیز می توان به گلیم فرش ، گلیم گبه ، جاجیم ، شگی ، شنل ، فرش ترک و… نیز اشاره داشت.

نحوه خرید فرش ماشینی کاشان به صورت اینترنتی چگونه است !

کافی است که شما وارد سایت یکتا فرش بشوید و سپس دسته بندی محصولات خود را که با هر تعداد شانه ای که میتواند باشد انتخاب کنید.

سپس محصولات آن دسته بندی برای شما باز میشود و شما می توانید در این دسته بندی طرحی که مورد علاقه شما می باشد را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی از خرید فرش شما می توانید رنگبندی فرش و همچنین ابعاد و تعدادی که از فرش میخواهید سفارش دهید را مشخص کنید.

در نهایت برای شما یک پیش فاکتور صادر خواهد شد که شما می توانید بر اساس این پیش فاکتور قیمت نهایی را پرداخت کنید ، توجه داشته باشید که برای نهایی کردن خرید فروشگاه نیازمند اطلاعات شما از جمله شماره تماس و آدرس برای ارسال رایگا فرش درب منزل شما خواهد بود.

جهت استفاده از امکان پرداخت در محل ابتدا می توانید بیعانه را پرداخت کنید و سپس هنگام دریافت فرش مابقی مبلغ را پرداخت نمایید.

توجه داشته باشید که شما می توانید با خرید فرش ماشینی کاشان به صورت اینترنتی یک تجربه جدید را کسب کرده و محصولات با کیفیت کاشان را به عنوان کفپوش خانه خود انتخاب کرده باشید.

  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار و علاقه مند به حوزه استارت آپ ها و مدیریت پروژه . در حال حاضر با تیم قدرتمند نیوسئو (رنک اول سئو در ایران )همکاری دارم و در گذشته نیز با شرکتهای مختلفی کسب تجربه کردم و تصمیم گرفتم این وبسایت را برای علاقه مندان به این حوزه راه اندازی کنم . امیدوارم از مطالبی که در این وبسایت قرار میدهم استقبال کنید.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *