به عنوان مالک یک startup، اگر می اندیشید که بارگیری برنامه ها تنها برای سایت های شناخته شده ای مانند Amazon و uber کاربردی هستند، باید نظر خود را تغییر دهید، احتمال دارد شما بیندیشید که دارا بودن یک سایت قوی که توانایی اجرا بر روی همه سیستم ها را دارد، برای شما کفایت می کند. اما موضوع این است که آیا ما به نصب برنامه startup نیاز داریم یا خیر؟

برای همه مشاغل ایجاد یک روش برای ایجاد رابطه میان فروشنده و مشتری، جزو ضروریات است.

ایجاد یک سایت با معیارهای استاندارد، جزوی از این برنامه است. به طور مثال اگر فردی یک برنامه برای گوشی که مخصوص و مرتبط با شغلش را دارا باشد، رابطه میان صاحب اجناس و خریدار نزدیک تر می شود و فرد کاملا می فهمد که خریداران چه چیزهایی را مد نظر دارد.

دارا بودن یک سایت برای ارائه خدمات به تنهایی کفایت نمی کند، چون سايت ها اغلب تنها برای نشان دادن آپشن های خود می شوند، اما نصب برنامه ها شامل اهداف دیگر هم می شوند که یکی از آنها ایجاد ارتباط نزدیک تر به مشتری هاست.

در این روزها بکارگیری برنامه ها تنها قسمتی از زندگی روزمره ما را شامل می شوند.

 

تنها باید به کارهای خود در طول روز دقت کنید که بفهمید چگونه به طور مدام، برنامه های گوناگون را دانلود و از آن استفاده می نمایید. موزیک های آنلاین، تهیه بلیط، آموزش زبان های خارجی و… تنها برخی از مواردی هستند که می توان با استفاده از اپلیکیشن انجام داد.

اگر اپلیکیشن شما هوشمندانه طراحی شده باشد، می تواند به راحتی باعث جذب هرچه بیشتر مشتری شود. استفاده راحت از اپلیکیشن و امروزی بودن فروشنده، فاکتورهایی ست که امروزه مشتری ها به آن توجه می کنند.

 

این روزها اغلب مشاغل به خصوص startup ها، روی گسترش apk های گوشی حساب مخصوصی باز کرده اند.

اما چرا apk ها اهمیت ویژه تری دارند؟ دلیل آن وجود آپشن های متنوع برای گوشی ها نسبت به سایت است. باید این موضوع را یادآور شویم که میزان استفاده از موبایل ها دائما در حال زیاد شدن است. یکی از ویژگی های apk ها استفاده راحت از از آنهاست و این را به خریدار میدهد تا در هر لحظه و در هر جایی که بود بتواند از خدمات مشتری ها آگاه شود.

 

اضافه بر این ها، apk ها سرعت بیشتری نسبت به سایت ها دارند. وقتی شخصی apk شما را نصب می کند، در هر مرتبه که گوشی خود را باز می کند برنامه شما را می بیند و این کار به نوعی باعث تبلیغ برای شرکت شما می شود.

بر اساس این گفته ها، مهمترین ویژگی های نصب apk ها را می توان در چهار دسته تقسیم کرد.

 

  • سرگرم کردن متقاضی ها

 

اهمیتی ندارد که کسب و کار شما چیست، شما لازم دارید که راه ارتباطی بین خود و متقاضیان تان را ایجاد کنید. دارا بودن یک apk بخصوص این شرایط را مهیا می کند که در هر لحظه بتوانید با خریداران، مراوده داشته باشید. مشتری ها بعد از Download و نصب apk به آسانی می توانند خواسته هایشان را در برنامه سرچ کنند، اقلام مورد نیازشان را بخرند و نظراتشان را با شما به اشتراک بگذارند. از طرفی با داشتن نظرات کاربرها که از طریق نظر دادن در apk به دست آورده اید می توانید محصول ها و خدمات خود را بهتر و به روز تر نمایید، وجود یک apk برای هر دو سر معامله سودمند است.

 

۲– apk ، راه ایجاد تمرکز برای بازاریابی کردن

 

نصب apk های کاربردهای گوناگونی را به همراه دارند که شامل دریافت اطلاعات، ارتباطات، افزایش آگاهی و… از راه apk در دسترس کاربران قرار داده می شود. شما قادر خواهید بود که مشتریان را از خدمات جدید خود از طریق apk آگاه نمایید. با چنین روش هایی تعداد افراد بیشتری اپلیکیشن شما را نصب خواهند کرد.

 

۳- برگشتن سرمایه اولیه

 

این موضوع حقیقت دارد که ساخت یک apk کاری پرهزینه است. اما اگر الان این هزینه را صرف نکنید، در آینده باید خرج های بیشتری را متحمل شوید.

یک apk مناسب، قادر خواهد بود فروش محصولات را بالا ببرد، مشتری های بیشتری را جذب نماید و نام شرکت شما را معروف کند، و در نهایت شما هزینه ای را که در ابتدا صرف کرده اید جبران خواهید کرد و از این طریق سرمایه شما افزایش می یابد.

۴- جدا نمودن بیزینس شما از رقیب ها

 

این موضوع را فراموش نکنید که بیزینس های کوچک، همیشه برای داشتن apk مختص به خود، متزلزل هستند؛ پس راه هوشمندانه این است که از طریق ساخت اپلیکیشن مختص به خود یک گام جلوتر از رقیب هایتان باشید. دارا بودن یک برنامه کاربردی به راحتی قادر است مشتریان شما را راضی نگه دارد.

طبق این گفته ها می توان نتیجه گرفت که صرف هزینه برای apk، یک تصمیم عالی برای گسترش شغل خود است. اگر میخواهید برای خود اپلیکیشنی داشته باشید، از کسانی که در این زمینه سرآمد هستند کمک بخواهید. از خرج هزینه برای apk نهراسید و اطمينان داشته باشید که داشتن یک apk مناسب، به کار شما رونق زیادی می بخشد.

  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار و علاقه مند به حوزه استارت آپ ها و مدیریت پروژه . در حال حاضر با تیم قدرتمند نیوسئو (رنک اول سئو در ایران )همکاری دارم و در گذشته نیز با شرکتهای مختلفی کسب تجربه کردم و تصمیم گرفتم این وبسایت را برای علاقه مندان به این حوزه راه اندازی کنم . امیدوارم از مطالبی که در این وبسایت قرار میدهم استقبال کنید.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *