در این پست با تمامی ویژگی های اپ سروش آشنا می شوید.

ارتباط با زمینه ای امن

بدون شک مهمترین اصل یک پیام رسان، امنیت و جلب اعتماد کاربران است. از ابتدای فعالیت سروش هدف اصلی تیم، ایجاد فضایی امن برای کاربرها و و تمرکز به روی بحث امنیتی پیام ها بوده و این نکته درصدراولویت ها قرارداشته است.

در این محیط امن میتوانید با مخاطبان سروشی خود ارتباط برقرار کرده و کانال های مختلف و گروه بسازید.

 

هزینه ی کمتربا سروش

نکته ی جذاب پیام رسان سروش هزینه ی کم آن است که می توانید با یک سوم هزینه ی رایج، از تمامی امکانات بهره ببرید. در فضای سروش امکان ارسال و بارگذاری ویدئوها، عکس ها وفایل های مختلف با حداقل هزینه و کمترین زمان را دارید. دیگر مزیت سروش وجود یک فضای ابری است که شما به راحتی می توانید تمام اطلاعات خود را در آن ذخیره کنید و تا هر زمان که به خواهید و با حجم بی نهایت از آن استفاده کنید.

امکان برقراری تماس صوتی

با نصب و راه اندازی سروش، شما قادر خواهید بود با مخاطبین خود تماس صوتی رایگان و بدون هیچ محدودیتی برقرار کنید. برای اینکار وارد قسمت مخاطبین خود می شوید و با انتخاب گزینه ی تماس با مخاطب مورد نظر خود، و به همین سهولت تماس صوتی با کیفیت و بدون هزینه برقرار کنید.

کانال های نظرسنجی و تعاملی

ابداع پیام رسان سروش،ارائه ی نسل جدیدی از کانال است که به نام کانال تعاملی معرفی شده است. در این کانال منحصر به فرد امکان این است که کاربر با مدیریت کانال ارتباط داشته باشد و کانال ارتباطی دوطرفه دارد. در این کانال خاص کاربر داخل همان کانال می تواند راجبه مطالب مربوط به کانال با مدیر کانال، تبادل نظر کند که این پیام کاملا خصوصی بوده و تنها شخص مدیر قادر به پاسخگویی می باشد.کانال تعاملی فرصتی برای بحث و چالش به کاربر میدهد.

گزینه نظرسنجی از دیگرآپشن های پیام رسان سروش می باشد که این امکان را به شما می دهی که برای کانال یا گروه تان گزینه ی نظرسنجی داشته باشید که مراحل بسیار ساده ای دارد.

 

پرداخت قبض و خرید شارژ

برای خرید شارژاصلا نیازی نیست که از پیام رسان خارج شوید و به راحتی می توانید برای خود یا دیگران و برای هر اپراتوری شارژتهیه کرده و کمترین زمان ممکن را برای این کار صرف کنید. سروش با امکاناتی که برای کاربران خود تهیه دیده است باعث شده احتیاجی به سایر برنامه های دیگرنداشته باشید و به صورت مستقیم تمامی قبوض خود را پرداخت کنید.

برای پرداخت قبوض از دو روش میتوان استفاده کرد، یکی پرداخت از طریق شناسه ی پرداخت و راه دیگر از طریق اسکن بارکدی که روی قبض می باشد که دوربین گوشی را روی بارکد نگه داشته و عملیات پرداخت انجام می شود.

 

پرداخت درون برنامه ای

اگر هویت خود را برای این پیام رسان محرزکنید امکان پرداخت های درون برنامه ای مانند کمپین های مختلف، امور خیرین و غیره خواهید داشت که این امر در محیطی با امنیت بالا انجام خواهد پذیرفت ودیگراحتیاجی به لینک های واسطه برای  کانالتان نخواهید داشت.

 

فروشگاه کانال ها

با وجود امکانات متفاوت سروش نسبت به سایر برنامه ها، شاید این قسمت مهم ترین تفاوت سروش باشد. این برنامه با ایجاد بستری با وسعت زیاد و تنوع بالا در کانال ها، موقعیتی برای ارتباط هرچه آسان تر کاربر ایجاد کرده است. در این قسمت کانال ها با جداسازی موضوعات متعدد ، بخش بندی شده اند. و قسمتی به نام پیشنهاد روز، کانال های فعال را به صورت روزانه معرفی می کند. نقطه قوت این قسمت، رایگان بودن حمایت های سروش برای تمامی کانال ها می باشد.

 

راه اندازی سرویس های منتخب خود با بات عمومی سروش

هرگونه سرویسی را که تمایل به راه اندازی داشته باشید از طریق بات عمومی سروش می توانید انجام دهید. برای برقراری این سرویس فوق العاده سلسله مراتب ساده ای طراحی شده که کاربران می توانند پس از مطالعه مستند بات موجود در سایت،بات مورد نظر خود را به سهولت بسازند.

 

سرویس های ویژه

این سرویس علاوه بر امکاناتی نظیر تهیه شارژ و پرداخت قبوض ، دارای سرویس منحصر به فرد اوعات شرعی وآب وهوا می باشد.

در هر شهری که هستید به آسانی می توانید گزارش دقیق آب و هوای محل خود ویا هرجای دیگری را ببینید. پیش بینی موقعیت جوی در روزهای آینده نیز در دسترس شما خواهد بود.

اعلام اوقات شرعی، ساعت هشدار وقت نماز، تنظیم تاریخ و موقعیت مدنظر کاربر، از دیگر امکانات مفید این بخش پیام رسان سروش است.

طراحی استیکر هایی با تنوع بالا وتعداد فراوان، باعث جذابیت ارتباط شما با مخاطبین تان می شود که با بازدید از فروشگاه استیکر سروش میتوانید هرتعداد که تمایل داشته باشید استیکرهای مختلف، دانلود کنید.

و درآخر،خصوصی سازی جز به جز اپلیکشن سروش برای شما درنظر گرفته شده است که توسط این بخش دسترسی به تم های بی اندازه ای خواهید داشت وهمچنین میتوانید تم شخصی خود را بسازید

 

 

  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار و علاقه مند به حوزه استارت آپ ها و مدیریت پروژه . در حال حاضر با تیم قدرتمند نیوسئو (رنک اول سئو در ایران )همکاری دارم و در گذشته نیز با شرکتهای مختلفی کسب تجربه کردم و تصمیم گرفتم این وبسایت را برای علاقه مندان به این حوزه راه اندازی کنم . امیدوارم از مطالبی که در این وبسایت قرار میدهم استقبال کنید.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *